Asociaciondeportiva.C.A.R
  clasificacións
 




Nesta paxina  podes atopar as distintas clasificacións do noso club,tanto de montaña e ruta como de triatlon.

III Trofeo Solidario Do Nadal Celta Atletismo 23/12/17
50 Metros Lisos Sub 10 Masculino Puest Resultados
Brais Couñago Cabaleiro 1 09;65
50 Metros Lisos Sub 10 Femenina Puest Resultados
Africa Gonzalez Castro 1 10:12:00
500 Metros Lisos Sub 10 Masculino Puest Resultados
Xoan Corugeira Ligero 2 01:48:16
Breixo Costas Lago 22 2:26;63
60 Metros Lisos Sub 12 Masculino Puest Resultados
Hugo Goncalves Otero 1 10:26:00
Mikel Fernandez Muras 4 11:23:00
500 metros lisos sub 12 Masculino Puest Resultados
Hugo Couñago Cabaleiro 1 01:29;61
Gael Couñago Romasanta 9 01:44:24
David Lago Alonso 25 2:02;61
500 metros lisos sub 12 Femenino Puest Resultados
Sara Vilas Casal 11 01:51:26
60 metros lisos sub 14 Femenino Puest Resultados
Nerea Gonzalez Canabal 2 09:32:00
Antia Varela Ande 4 10;66
500 metros lisos sub 14 Masculino Puest Resultados
Jose Estevez Saborido 5 01:33:56
Samuel Martinez Duran 12 01:43:56
500 metros lisos sub 14 Femenino Puest Resultados
Carmen Carrera Veiga 7 1:37;87
60 metros lisos sub 16 Masculino Puest Resultados
Ismael Couñago Cabaleiro 3 08;93
60 metros lisos sub 16 Femenino Puest Resultados
Dosinda Jimenez Montoya 6 10:03:00
Salto de Lonxitude Sub 10 Masculino Puest Resultados
Brais Couñago Cabaleiro 4 2:39 M
Xoan Corugeira Ligero 21 2:01 M
Salto de Lonxitude Sub 10 Femenino Puest Resultados
Africa Gonzalez Castro 21 1:97 M
Salto de Lonxitude Sub 12 Masculino Puest Resultados
Hugo Couñago Cabaleiro 5 3:42 M
Hugo Goncalves Otero 10 3:17 M
Gael Couñago Romasanta 12 3:02 M
David Lago Alonso 20 2:67 M
Mikel Fernandez Muras 23 2:41 M
Salto de Lonxitude sub 12 Femenino Puest Resultados
Sara Vilas Casal 9 3:16 M
Salto de Lonxitude Sub 14 Masculino Puest Resultados
Jose Estevez Saborido 6 3:88 M
Samuel Martinez Duran 18 3:17 M
Salto de Lonxitude Sub 14 Femenino Puest Resultados
Carmen Carrera Veiga 15 3:53 M
Nerea Gonzalez Canabal 24 3:24 M
Lanz de Peso Sub 14 Femenino Puest Resultados
Antia Varela Ande 5 4:56 M
Lanz de Peso Sub 16 Femenino Puest Resultados
Dosinda Jimenez Montoya 10 5:15 M
Lanz de Peso Sub 16 Masculino Puest Resultados
Ismael Couñago Cabaleiro 7 6:86 M


 
   
 
=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=